Про надання дозволу на реконструкцію з добудовою кафе «Піцерія»

Тип документу: . № 207 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                                  № 207
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію з добудовою кафе «Піцерія»
 
Розглянувши заяву підприємця Комара Л. Д., державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ІФ №012032), акт обстеження об’єкта містобудування та архітектури, ескізний проект, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити підприємцю Комару Л. Д. провести реконструкцію з добудовою приміщень кафе „Піцерія” по вул. Хмельницького,25А у м. Долина .
2. Зобов’язати підприємця Комара Л. Д. отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію з добудовою приміщень кафе „Піцерія” по вул. Хмельницького,25А у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити підприємця Комара Л.Д., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” укласти угоду з міською радою про сплату пайового внеску у тижневий термін.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський