Про надання дозволу на реконструкцію шатрової покрівлі

Тип документу: . № 255 від 29.07.2011 . Стан: нечинний Дата публікації: 29.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 29.07.2011.                                № 255
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію шатрової покрівлі
 
Розглянувши заяву підприємця Мазура Ю. Й. щодо заміни азбестно-шиферного покриття над будівлею «Вулканізація з автосервісом та магазином автозапчастини» по вул. Хмельницького, 25Б в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ЯД №886245), технічний паспорт, ескізні пропозиції, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити підприємцю Мазуру Ю. Й. провести реконструкцію існуючого покриття з облаштуванням шатрової покрівлі над будівлею «Вулканізація з автосервісом та магазином автозапчастини» по вул. Хмельницького, 25Б в м. Долина.
2. Зобов’язати підприємця Мазура Ю. Й., отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію існуючого покриття з облаштуванням шатрової покрівлі над будівлею «Вулканізація з автосервісом та магазином автозапчастини» по вул. Хмельницького, 25Б в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт  в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити підприємця Мазура Ю.Й., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
 
 
 
 
 
Міський голова                                                              Володимир Гаразд