Про надання дозволу на реконструкцію приміщення

Тип документу: . № 209 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                               № 209
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію приміщення
Розглянувши заяву підприємця Лук’янчука Сергія Володимировича, свідоцтво про державну реєстрацію №474733, договір оренди будівель, дозвіл НГВУ «Долинанафтогаз» щодо влаштування закритих зовнішніх сходів на боковому фасаді, ескізний проект, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити підприємцю Лук’янчуку Сергію Володимировичу провести реконструкцію частини орендованих приміщень з влаштуванням теплового тамбуру на боковому фасаді будівлі магазину №40 по вул. Степана Бандери, 2А у м. Долина .
2. Зобов’язати підприємця Лук’янчука Сергія Володимировича, отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію частини орендованих приміщень з влаштуванням теплового тамбуру на боковому фасаді будівлі магазину №40 по вул. Степана Бандери, 2А у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт  в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити підприємця Лук’янчука С.В., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до пункту 5.3.6 Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста» укласти угоду з міською радою про сплату пайового внеску у тижневий термін.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський