Про надання дозволу на реконструкцію приміщень

Тип документу: . № 359 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 15.11.2012.                              № 359

м. Долина

Про надання дозволу на реконструкцію приміщень

Розглянувши заяву підприємця Дацишена Юрія Володимировича щодо реконструкції приміщень автобусної зупинки з добудовою магазину та надбудовою офісних приміщень по вул. Шептицького, 68 в м. Долина, договір оренди земельної ділянки від 15.12.2010 року, договір купівлі-продажу від 15.05.2007р., технічний паспорт на громадський будинок, акт обстеження об’єкта містобудування та архітектури, містобудівний розрахунок, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити підприємцю Дацишену Юрію Володимировичу провести реконструкцію приміщень автобусної зупинки з добудовою магазину та надбудовою офісних приміщень по вул. Шептицького, 68 в м. Долина .
2. Зобов’язати підприємця Дацишена Юрія  Володимировича, отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщень автобусної зупинки з добудовою магазину та надбудовою офісних приміщень по вул. Шептицького, 68 в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити підприємця Дацишена Ю.В., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини підприємцю Дацишену Ю.В. укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чиним законодавством.
Секретар міської ради                                                         Віктор Гошилик