Про надання дозволу на реконструкцію підвального приміщення

Тип документу: . № 361 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 15.11.2012.                               № 361

м. Долина

Про надання дозволу на реконструкцію підвального приміщення
Розглянувши заяву директора ТзОВ «Доміон ЛТД» щодо реконструкції підвальних приміщень магазину «Наш Край» під торгові приміщення по вул. Степана Бандери, 3а в м. Долина, договір купівлі-продажу від 03.05.2011 року, витяг про державну реєстрацію прав на нерухоме майно, технічний паспорт на громадський будинок, договір оренди земельної ділянки від 17.10.2011 року, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити ТзОВ «Доміон ЛТД» провести реконструкцію підвальних приміщень магазину «Наш Край») під торгово-офісні приміщення по вул. Степана Бандери, 3а в м.Долина.
2. Зобов’язати директора ТзОВ «Доміон ЛТД», отримати містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на  реконструкцію підвальних приміщень магазину «Наш Край» під торгові приміщення по вул. Степана Бандери, 3а в м. Долина, погодити його у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок виконання будівельних робіт.
3. Попередити директора ТзОВ «Доміон ЛТД», що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у декларації будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення , розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини директору ТзОВ «Доміон ЛТД» укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чиним законодавством.
 
Секретар міської ради                                                Віктор Гошилик