Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 357 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

Від 15.11.2012.                               № 357
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
Розглянувши заяву громадянки Єрушевської Наталії Романівни щодо реконструкції з розширенням квартири №13 за рахунок використання простору горища (без зміни конфігурації даху) для влаштування мансардних приміщень в межах габаритів існуючої квартири по вул. Молодіжна, 8 в м. Долина, свідоцтво про право власності, технічний паспорт, протокол зборів членів ОСББ «Молодий дім», проектні пропозиції, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Єрушевській Наталії Романівні провести реконструкцію з розширенням квартири №13 за рахунок використання простору горища (без зміни конфігурації даху) для влаштування мансардних приміщень в межах габаритів існуючої квартири по вул. Молодіжна, 8  в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Єрушевську Н.Р. отримати у відділі містобудування та архітектури містобудівні умови й обмеження, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію з розширенням квартири №13 за рахунок використання простору горища (без зміни конфігурації даху) для влаштування мансардних приміщень в межах габаритів існуючої квартири по вул. Молодіжна, 8 в м. Долина, погодити її у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити громадянку Єрушевську Н.Р., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у декларації будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини громадянці Єрушевській Н.Р. укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
Секретар міської ради                                                Віктор Гошилик