Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 208 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                                № 208
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
Розглянувши заяву громадянина Жовнір І. М. щодо влаштування мансардного поверху над квартирою, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Жовніру І. М. провести реконструкцію квартири з влаштуванням мансардного поверху в межах квартири по вул. Обліски,12/12 в м. Долина .
2. Зобов’язати громадянина Жовнір І.М. отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири з влаштуванням мансардного поверху в межах квартири по вул. Обліски,12/12 у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити її у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянина Жовнір І.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до пункту 5.3.6 Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста» громадянин Жовнір І.М. звільняється від сплати пайового внеску.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський