Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 251 від 29.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 29.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 29.07.2011.                                    № 251
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
 
Розглянувши заяву громадянина Гайдука П. П. щодо влаштування мансардного поверху над квартирою, свідоцтво про право власності, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянам Гайдук П. П., Гайдук Т. Ф., Гайдуку В. П.у, Гайдуку Н. П. провести реконструкцію квартири з влаштуванням мансардного поверху в межах квартири по вул. Обліски,12/19 в м. Долина .
2. Зобов’язати громадян Гайдука П.П., Гайдук Т.Ф., Гайдука В.П, Гайдука Н.П. отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири з влаштуванням мансардного поверху в межах квартири по вул. Обліски,12/19 у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити її у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадян Гайдука П.П., Гайдук Т.Ф., Гайдука В.П, Гайдука Н.П., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” громадяни Гайдук П.П., Гайдук Т.Ф., Гайдук В.П, Гайдук Н.П., звільняються від сплати пайового внеску.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд