Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 425 від 25.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 25.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

Від 25.12.2012.                               № 425
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
 
Розглянувши заяву громадянки Вовк О. М. щодо надання дозволу на реконструкцію (перепланування) квартири по вул. Грушевського, 20/15 в м. Долина, договір купівлі-продажу квартири від 17.09.2002 року, витяг про реєстрацію прав власності на нерухоме майно, технічний паспорт на квартиру, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність” та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Вовк О. М. провести реконструкцію (перепланування) квартири по вул. Грушевського, 20/15 в м. Долина.
 
2. Зобов’язати громадянку Вовк О.М. виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на реконструкцію (перепланування) квартири по вул. Грушевського, 20/15 в м. Долина, погодити її у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
 
3. Попередити громадянку Вовк О.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
 
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним
законодавством.
 
 
 
Заступник міського голови                                                 Ігор Жовнір