Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 387 від 12.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 12.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

Від 12.12.2012.                               № 387
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
Розглянувши заяву громадян Мацука Т.Ф., Мацука Н.Т., Мацука Н.Т., Струтинської Н.Т., Мацук Н.М. щодо реконструкції з розширенням квартир №3 та №4 за рахунок надбудови мансардного поверху по вул. Шептицького, 57 в м. Долина, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, договір купівлі-продажу квартири №3 від 20.08.2009 року, технічні паспорти, державний акт на право власності на земельну ділянку (серія ЯМ №525226), проектні пропозиції, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянам Мацуку Т. Ф., Мацуку Н. Т., Мацуку Н. Т., Струтинській Н. Т., Мацук Н. М. провести реконструкцію з розширенням квартир №3 та №4 за рахунок надбудови мансардного поверху по вул. Шептицького, 57 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадян Мацука Т.Ф., Мацука Н.Т., Мацука Н.Т., Струтинську Н.Т., Мацук Н.М., отримати у відділі містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження, виготовити проектно-кошторисну документацію реконструкцію з розширенням квартир №3 та №4 за рахунок надбудови мансардного поверху по вул. Шептицького, 57 в м. Долина, погодити його у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити громадян Мацука Т.Ф., Мацука Н.Т., Мацука Н.Т., Струтинську Н.Т., Мацук Н.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у декларації будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини громадянам Мацука Т.Ф., Мацука Н.Т., Мацука Н.Т., Струтинську Н.Т., Мацук Н.М., укласти в двотижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним
законодавством.
 
Міський голова                                                                        Володимир Гаразд