Про надання дозволу на реконструкцію квартири

Тип документу: . № 317 від 30.10.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 30.10.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

 
Від 30.10.2012.                                     № 317
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію квартири
 
Розглянувши заяву громадянки Ананевич О. М. щодо надання дозволу на реконструкцію (перепланування) квартири, договір купівлі-продажу квартири від 08.09.2012 року, витяг про реєстрацію прав власності на нерухоме майно,  технічний паспорт на квартиру, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність” та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Ананевич О. М. провести реконструкцію (перепланування) квартири по вул. Пушкіна, 5/28 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Ананевич О.М.. виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на реконструкцію (перепланування) квартири по вул. Пушкіна, 5/28 в м. Долина, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт  в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити гр. Ананевич О.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.  Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним
законодавством.
 
 
 
 
Міський голова                                                                        Володимир Гаразд