Про надання дозволу на реконструкцію

Тип документу: . № 254 від 29.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 29.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 29.07.2011.                                    № 254
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію
Розглянувши заяву громадянки Зятюк О. С. щодо реконструкції господарської споруди під літню кухню по вул. Данила Галицького,81 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ЯЛ №318441), свідоцтво про право на спадщину за заповітом, технічний паспорт, акт обстеження об’єкта містобудування та архітектури, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Зятюк О. С. провести реконструкцію господарської споруди під літню кухню по вул. Данила Галицького,81 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Зятюк О.С, отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію господарської споруди під літню кухню по вул. Данила Галицького,81 в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянку Зятюк О.С., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” громадянка Зятюк О.С. звільняється від сплати пайового внеску.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд