Про надання дозволу на реконструкцію

Тип документу: . № 252 від 29.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 29.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 29.07.2011.                                    № 252
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію
Розглянувши заяву громадянки Максимович М. В. щодо реконструкції стоматологічного кабінету з розширенням за рахунок надбудови над існуючим приміщенням по вул.Молодіжна,8 в м.Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ЯИ №937387), витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, технічний паспорт, протокол №4 загальних зборів членів ОСББ «Молодий дім» від 11.08.2008 р., технічний звіт від 23.06.2011р., ескізні пропозиції, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Максимович М. В. провести реконструкцію стоматологічного кабінету з розширенням за рахунок надбудови по вул.Молодіжна,8 у м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Максимович Марію Володимирівну, отримати містобудівні умови й обмеження у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію стоматологічного кабінету з розширенням за рахунок надбудови над вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул.Молодіжна,8 у м.Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт  в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянку Максимович М.В., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” укласти угоду з міською радою про сплату пайового внеску у тижневий термін.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
Міський голова                                                               Володимир Гаразд