Про надання дозволу на реконструкцію

Тип документу: . № 360 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 15.11.2012.                               № 360
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію
Розглянувши заяву громадянина Гука Ю. В. щодо реконструкції будівлі закритої трансформаторної підстанції-1 під житловий будинок по вул. Пачовського, 9 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯЖ №980380), договір дарування земельної ділянки від 09.04.2004 року, договір дарування приміщення від 13.01.2003 року, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, інвентаризаційну справу на будинок, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Гуку Ю. В. провести реконструкцію будівлі закритої трансформаторної підстанції-1 під житловий будинок по вул. Пачовського, 9 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Гука Ю.В., отримати у відділі містобудування та архітектури містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки, виготовити проектно-кошторисну документацію на  реконструкцію будівлі закритої трансформаторної підстанції-1 під житловий будинок по вул. Пачовського, 9 в м. Долина, погодити його у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити громадянина Гука Ю.В., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
Секретар міської ради                                                         Віктор Гошилик