Про надання дозволу на добудову балкону

Тип документу: . № 276 від 11.08.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 11.08.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 11.08.2011.                                     № 276
м. Долина
 
Про надання дозволу на добудову балкону
 
Розглянувши заяву громадянина Гамара Р. Б. щодо добудови балкону консольного типу в створі існуючих балконів до квартири №2 в житловому будинку № 20А по вул. Обліски, договір обміну від 20.06.1998 р., нотаріальна згода мешканців кв.4 та кв.1, технічний паспорт на квартиру, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 

1. Дати дозвіл громадянину Гамару Р. Б. на добудову балкону консольного типу в створі існуючих балконів до квартири № 2 по вул. Обліски,20А у м. Долині.
 
2. Зобов’язати громадянина Гамара Р.Б. виготовити проектно-кошторисну документацію на добудову балкону консольного типу в створі існуючих балконів до квартири №2 по вул. Обліски, 20А у м. Долині в ліцензованій проектній організації і одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
 
3. Попередити громадянина Гамара Р.Б. що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
 
4. Добудову балкону розпочати протягом двох років, а закінчений будівництвом об’єкт ввести в експлуатацію.
 
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд