Про надання дозволу на будівництво житлового будинку та господарських споруд

Тип документу: . № 385 від 12.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 12.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

 
Від 12.12.2012.                               № 385
м. Долина
Про надання дозволу на будівництво житлового будинку
та господарських споруд
 
Розглянувши заяву громадянина Химія Р. М. щодо будівництва житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами по вул. Франка, 20б в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯМ №687299), договір дарування земельної ділянки, проект будівництва житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Химію Р. М. провести будівництво житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами по вул. Франка, 20б в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Химія Р.М., отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництва житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами по вул. Франка, 20б в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт.
4. Попередити громадянина Химія Р.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд