Про надання дозволу на будівництво сушильної камери

Тип документу: . № 426 від 25.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 25.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 25.12.2012.                              № 426

м. Долина

Про надання дозволу на будівництво сушильної камери

Розглянувши заяву ТзОВ «Костюк-Транс» щодо будівництва сушильної камери для деревини по вул. Обліски, 92 в м. Долина, витяг про реєстрацію прав власності на нерухоме майно, технічний паспорт на виробничий будинок, договір купівлі-продажу майнового комплексу від 28.10.2011 року,  договір оренди земельної ділянки від 23.04.2012 року, містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити ТзОВ «Костюк-Транс» провести будівництво сушильної камери для деревини по вул. Обліски, 92 в м. Долина .
2. Зобов’язати ТзОВ «Костюк-Транс» отримати містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво сушильної камери для деревини по вул. Обліски, 92 в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити її у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити ТзОВ «Костюк-Транс», що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини ТзОВ «Костюк-Транс» укласти в двохтижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чиним законодавством.
6. У разі не виконання пункту 4, дане рішення втрачає чинність.
 
 
Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір