Про надання дозволу на будівництво гаражу

Тип документу: . № 206 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                                   № 206
м. Долина
Про надання дозволу на будівництво гаражу
Розглянувши заяву Сулими О. М., державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯД №867324), технічний паспорт, нотаріальну згоду співвласників земельної ділянки, висновок відділу містобудування та архітектури з обстеження земельної ділянки, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл громадянину Сулимі О. М. на будівництво індивідуального гаража по вул. Хмельницького,59А в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Сулиму О.М. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво індивідуального гаражу по вул. Б.Хмельницького,59А в м. Долина. Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством. Одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянина Сулиму О.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до пункту 5.3.6 Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста» громадянин Сулима О.М. звільняється від сплати пайового внеску.
 
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський