Про надання дозволу на будівництво гаража

Тип документу: . № 205 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                                  № 205
м. Долина
Про надання дозволу на будівництво гаража
Розглянувши заяву Дащука Ф. Ф. про надання дозволу на будівництво гаража та септика-відстійника, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ІФ №113917), технічний паспорт, свідоцтво на право власності від 24.01.2004р., висновок відділу містобудування та архітектури по обстеженню земельної ділянки, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл громадянам Дащуку Ф. Ф., Дащук М. М. , Дащуку Т. Ф. на будівництво одного індивідуального гаража та влаштування септика-відстійника по вул. Лаврищева,22/4 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадян Дащука Ф.Ф., Дащук М.М., Дащука Т.Ф. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво одного індивідуального гаражу, влаштування септика-відстійника по вул.Лаврищева,22/4 в м. Долина. Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством. Одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадян Дащука Ф.Ф., Дащук М.М., Дащука Т.Ф., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” громадяни Дащук Ф.Ф., Дащук М.М., Дащук Т.Ф. звільняються від сплати пайового внеску.
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський