Про надання дозволу на будівництво

Тип документу: . № 355 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 15.11.2012.                               № 355
м. Долина
Про надання дозволу на будівництво
 
Розглянувши заяву громадянина Печерного М. А. щодо будівництва гаражу з літньою кухнею по вул. Шептицького, 22/4 в м. Долина , державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯМ №656664), керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл громадянину Печерному М. А. на будівництво гаражу з літньою кухнею по вул. Шептицького, 22/4 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Печерного М. А., отримати у відділі містобудування та архітектури містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво гаражу з літньою кухнею по вул. Шептицького, 22/4 в м. Долина. Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити громадянина Печерного М.А., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
5. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини громадянину Перечному М.А. укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
 
 
Секретар міської ради                                                         Віктор Гошилик