Про надання дозволу на будівництво

Тип документу: . № 204 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.07.2011.                                № 204
м. Долина
 
Про надання дозволу на будівництво
 
Розглянувши заяву Данилика С. Р., державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯИ №7130215278), ескізні пропозиції на садибний (індивідуальний) житловий будинок, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл громадянину Данилику С. Р. на будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Хмельницького,146/Б в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Данилика С.Р. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Хмельницького,146/Б в м. Долина. Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством. Одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянина Данилика С.Р., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина” громадянин Данилик С.Р. звільняється від сплати пайового внеску.
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський