Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Тип документу: . № 385 від 25.03.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 28.03.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від  25.03.2022                               №385
м. Долина
Про надання статусу дитини, позбавленої
батьківського піклування

З метою захисту прав та інтересів дітей, беручи до уваги факт позбавлення батьківських прав матері та встановлення опіки і піклування згідно з рішенням Долинського районного суду від 10.02.2022 року по справі №__ та рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 24.03.2022 р., керуючись ст. 243 Сімейного кодексу України, ст. ст. 58,60,63,74 Цивільного кодексу України, ст. ст. 5,6,11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 18 листопада 2008 року № 4591 «Про затвердження Порядку ведення особової справи дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та форми індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім: М.А.О., _____ р.н. та М.М.О., _____ р.н. у зв’язку із позбавленням батьківських прав їх матері, М.М.В., ______ р.н. відповідно до рішення Долинського районного суду від 10.02.2022 року. Відомості про батька дітей записані відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України згідно з Витягами з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження М.А.О. та про народження М.М.О., наданими Долинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

2.Форма влаштування: опіку над малолітніми М.А.О., _____ р.н. та М.М.О., _____ р.н. встановлено згідно з рішенням Долинського районного суду від 10.02.2022 року по справі №________ та призначено їхнім опікуном М.І.Й., _______ р.н.

3.Зберегти право користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування М.А.О., _____ р.н. та М.М.О., _____ р.н. за місцем їх реєстрації за адресою: вул. ____________________Калуського району Івано-Франківської області до досягнення ними повноліття та призначити відповідальним за збереження житла та майна М.І.Й., ________ р.н.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

Міський голова                                  Іван Дирів