Про надання приміщення (громадської приймальні) народному депутату України Матусевичу О. Б.

Тип документу: . № 123 від 08.07.2021. Стан: чинний Дата публікації: 09.07.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 08.07.2021                                № 123
м. Долина
Про надання приміщення
(громадської приймальні) народному
депутату України Матусевичу О. Б.

Розглянувши звернення народного депутата Матусевича Олександра Борисовича щодо надання в оренду нежитлового приміщення загальною площею 22,1 м2, яке знаходиться за адресою: вул. Ст. Бандери, 3 м. Долина, Івано-Франківської області для роботи громадської приймальні, відповідно до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», п. 5 ст. 28 Закону України «Про статус народного депутата», керуючись ст. 29 п. 5 ст. 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 113 Постанови КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» виконавчий комітет Долинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати народному депутату України Матусевичу Олександру Борисовичу в оренду нежитлове приміщення загальною площею 22,1 м2, яке знаходиться за адресою: вул. Ст. Бандери, 3, м. Долина, Івано-Франківської області на термін його повноважень для розташування громадської приймальні народного депутата України.

2.Встановити орендну плату за оренду даного комунального майна згідно з затвердженою Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Долини.

3.Затвердити Звіт про оцінку на нежитлові приміщення № 2, 3 на вул. Степана Бандери, 3 в м. Долина, Івано-Франківської області, загальною площею 22,1 м2.

4.Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради (балансоутримувачу) укласти із народним депутатом України Матусевичем Олександром Борисовичем договір оренди нежитлового приміщення, зазначеного в п. 1 даного рішення та договір про відшкодування витрат за використані енергоносії та комунальні послуги.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ісайчука Р. В.

Міський голова                                                                     Іван Дирів