Про надання  нежитлового приміщення (громадської приймальні) депутату Івано-Франківської  обласної ради Ленігевичу Б. В.

Тип документу: . № 368 від 23.02.2022. Стан: чинний Дата публікації: 28.02.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 23.02.2022                       №368
м. Долина
Про надання  нежитлового приміщення
(громадської приймальні) депутату
Івано-Франківської  обласної ради Ленігевичу Б. В.

 Розглянувши звернення депутата Івано-Франківської обласної ради Ленігевича Богдана Васильовича щодо включення до Переліку та надання в оренду нежитлового приміщення загальною площею 13,2 м2, яке знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 6, м. Долина, Івано-Франківської області для роботи громадської приймальні, відповідно до Закону України «Про оренду державного і комунального майна»,  Закону України «Про статус  депутатів місцевих рад», керуючись ст. 29 п. 5 ст. 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постановою Кабінету міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Включити до Переліку другого типу нежитлове приміщення площею 13,2 кв.м (згідно експлікації технічного паспорта приміщення №7), яке знаходиться за адресою: проспект Незалежності,6, м. Долина, Івано-Франківської області та надати  в оренду без проведення аукціону, депутату Івано-Франківської обласної ради  Ленігевичу Богдану Васильовичу,  для розміщення громадської приймальні.

2.Затвердити умови оренди, які включають строк оренди – на строк здійснення депутатських повноважень та розмір орендної плати – визначається відповідно до Методики розрахунку орендної плати на підставі застосування чинної орендної ставки до ринкової вартості об’єкта оренди .

3.Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради укласти договір оренди в порядку та строки, передбачені Порядком передачі майна в оренду.

4.Орендарю укласти договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг.

Міський голова                                  Іван Дирів