Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу щодо відчуження належного дитині житла

Тип документу: . № 371 від 23.02.2022. Стан: чинний Дата публікації: 28.02.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 23.02.2022         № 371
м. Долина
Про надання дозволу
на укладання договору
купівлі-продажу щодо відчуження
належного дитині житла

 З метою охорони та захисту майнових, житлових прав та інтересів дитини, розглянувши заяву та долучені документи неповнолітньої Д. І. К., _________ р.н. жительки _____________________ беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 16.02.2022 року, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст. 31, 56, 71, 242 Цивільного кодексу України, ст.ст. 174, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл неповнолітній, Д. І. К., ________ р.н. жительці ___________, на укладання договору купівлі-продажу щодо відчуження належної їй 3/4 частки квартири, що знаходиться за адресою: ___________________________Калуського району, Івано-Франківської області за згодою її матері Д. Н. Л., ______ р.н.

2.Відчуження майна дитини здійснювати при умові укладання договору купівлі-продажу на користь неповнолітньої Д. І. К., _____ р.н не менше ніж рівноцінної частини квартири, що заходися за адресою: ____________________ Калуського району, Івано-Франківської області за згодою її матері Д. Н. Л.  _____ р.н.

3.Зобов’язати матір неповнолітньої Д. І. К. зберегти житлові та майнові права дитини та подати в Службу у справах дітей міської ради підтверджуючі документи про вчинення правочинів.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

Міський голова                                  Іван Дирів