Про надання дозволу на укладання договору дарування майна, право користування яким має дитина

Тип документу: . № 482 від 11.08.2022. Стан: чинний Дата публікації: 16.08.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 11.08.2022                                 № 482
м. Долина

Про надання дозволу
на укладання договору дарування майна,
право користування яким має дитина

З метою охорони та захисту майнових та житлових прав та інтересів дитини, розглянувши заяву та долучені документи С.Л.М., керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст. 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 11 Закону України  «Про забезпечення організаційно-правових умов  соціального захисту дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав  дитини» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл С.Л.М., ______ р.н. жительці с. __________ на укладання договору дарування на її ім’я домоволодіння, що знаходиться за адресою: _____________________________________________ Калуського району Івано-Франківської області, право користування яким має малолітня С.С.В., ________ р.н. за згодою її батька, С.В.Т.
  2. Зобов’язати С.Л.М. забезпечити правом на проживання дитини за адресою: ________________________________________ Калуського району Івано-Франківської області та не порушувати його.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

 

Міський голова                                                                              Іван Дирів