Про надання дозволу на укладання договору дарування майна, право користування яким має дитина

Тип документу: . № 453 від 16.06.2022 . Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                № 453
м. Долина
Про надання дозволу
на укладання договору дарування майна,
право користування яким має дитина

З метою охорони та захисту майнових та житлових прав та інтересів дитини, розглянувши заяву та долучені документи ХХХ, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст. 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 11 Закону України  «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

 1.Надати дозвіл ХХХ, жителю с. _______на укладання договору дарування на його ім’я майна (домоволодіння та земельної ділянки, кадастровий номер: ______________), що знаходиться за адресою: вул. _____________ (буд. __ згідно рішення виконавчого комітету _______ сільської ради № 19 від 26.09.2013 року «Про уточнення нумерації будинків»), с. ______ Калуського району Івано-Франківської області, право користування яким має малолітня ХХХ, за згодою її матері, ХХХ.

2.Зобов’язати ХХХ забезпечити правом на проживання дитини за адресою: вул. ________________________Калуського району Івано-Франківської області та не порушувати його.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

Міський голова                                                       Іван Дирів