Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 188 від 30.10.2019. Стан: чинний Дата публікації: 30.10.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 30.10.2019.            №188
м. Долина
Про надання дозволу на розміщення
тимчасової споруди для провадження
підприємницької діяльності

Розглянувши звернення ТОВ «Орхідея» (Гац Р.М.) про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски, 36 в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити ТОВ «Орхідея» (Гац Р.М.) розміщення стаціонарної тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски, 36 в м. Долина на термін дії договору оренди земельної ділянки.

2.Відділу містобудування та архітектури (Т.Гошовська) видати паспорт прив’язки тимчасової споруди. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Погодити режим роботи тимчасової споруди: щоденно з 8.00 год. до 17.00 год. без обідньої перерви. Вихідний день – неділя.

4.ТОВ «Орхідея» (Гац Р М.) забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території на віддалі 5 м від неї у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Заступник міського голови                                         Ігор Жовнір