Про надання дозволу на розміщення об’єкта сезонної торгівлі – тимчасової споруди

Тип документу: . № 40 від 06.04.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 07.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 06.04.2021                               №40
м. Долина
Про надання дозволу на розміщення
об’єкта сезонної торгівлі – тимчасової споруди

Розглянувши звернення ТзОВ «Долина-Агро» про надання дозволу на розміщення об’єкта сезонної торгівлі – тимчасової споруди (торгового павільйону 3х6 м) з метою здійснення сезонної оптової торгівлі власною продукцією (квітами та рослинами) на суборендованій земельній ділянці по вул. Обліски, 129 а у м. Долина, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, схему розміщення тимчасової споруди, договори оренди та суборенди земельної ділянки, інші документи, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1.Дозволити ТзОВ «Долина-Агро» встановити об’єкт сезонної торгівлі – тимчасову споруду (торговий павільйон розміром 3х6 м) з метою здійснення сезонної оптової торгівлі власною продукцією (квітами та рослинами) на суборендованій земельній ділянці по вул. Обліски, 129 а у м. Долина відповідно до схеми розміщення тимчасової споруди терміном до 30.11.2021 року.

2.ТзОВ «Долина-Агро» отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки ТС для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски, 129 а у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорту прив’язки.

4.Зобов’язати ТзОВ «Долина-Агро» утримувати тимчасову споруду та прилеглу територію у відповідності до правил благоустрою, санітарних норм і правил.

Міський голова                                                                    Іван Дирів