Про надання дозволу на розміщення групи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Торгова, 6а в м. Долина

Тип документу: . № 194 від 15.11.2019. Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 15.11.2019.              №194
м. Долина
Про надання дозволу на розміщення
групи стаціонарних тимчасових споруд
для провадження підприємницької діяльності
по вул. Торгова, 6а в м. Долина

Розглянувши звернення фізичної особи- підприємця Петрушки Олега Ярославовича про надання дозволу на розміщення групи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Торгова, 6а в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Петрушці Олегу Ярославовичу розміщення групи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Торгова, 6а в м. Долина на термін дії договору оренди земельної ділянки.

2.Відділу містобудування та архітектури (Т.Гошовська) видати паспорт прив’язки тимчасових споруд. Схему розміщення групи стаціонарних тимчасових споруд погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях і установах згідно з чинним законодавством.

3.Погодити режим роботи тимчасових споруд: щоденно з 8:00 год. до 17:00 год. (субота – до 14:00 год.) без обідньої перерви. Вихідний – неділя.

4.Зобов’язати ФОП Петрушку О.Я. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території на віддалі 5 м від них у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Заступник міського голови                                                           Ігор Жовнір