Про надання дозволу на проведення сезонної торгівлі

Тип документу: . № 412 від 12.05.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 13.05.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 12.05.2022                                № 412
м. Долина

Про надання дозволу
на проведення сезонної торгівлі

Розглянувши заяву фізичної особи–підприємця Мельничук Ірини Євгенівни про надання дозволу на організацію та проведення сезонної    торгівлі морозивом та холодними напоями по просп. Незалежності, 6 та по вул. Грушевського, 28 у м. Долина, відповідну документацію, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий    комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити ФОП Мельничук Ірині Євгенівні встановлення торгової палатки ТМ «Ласунка» для організації та проведення сезонної торгівлі морозивом та безалкогольними напоями з лівого боку Долинського міського Будинку культури по проспекту Незалежності, 6 у м. Долина терміном до 30.10.2022 року.
  2. Дозволити ФОП Мельничук Ірині Євгенівні встановлення холодильної вітрини для організації та проведення сезонної торгівлі морозивом збоку магазину «Дана» по вул. Грушевського, 28 у м. Долина терміном до 30.10.2022 року.
  3. Погодити режим роботи торгових точок: щоденно з 9:00 год. до 22:00 год. без обідньої перерви та вихідних днів.
  4. Зобов’язати ФОП Мельничук Ірину Євгенівну забезпечити утримання торгової точки та прилеглої території у відповідності до правил благоустрою, санітарних норм і правил.

Міський голова                                                                     Іван Дирів