Про користування приміщенням

Тип документу: . № 242 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від  28.11.2018.                                № 242
м. Долина
Про користування приміщенням
 

Розглянувши звернення управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області про передачу приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина у разі введення правового режиму воєнного стану, надзвичайного стану або особливого періоду, керуючись законами України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму, воєнного чи надзвичайного стану», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Передати в користування, підрозділу Долинського міжрайонному відділу Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області приміщення Долинської загальноосвітньої школи № 4 по вул. Обліски, 16 в м. Долина у разі введення правового режиму воєнного стану, надзвичайного стану або особливого періоду для розміщення особового складу.
  1. Управлінню Служби безпеки України в Івано-Франківській області, у разі введення правового режиму воєнного стану, надзвичайного стану або особливого періоду, укласти договір користування з Долинською міською радою.

Заступний міського голови                                                           Ігор Жовнір