Про дозвіл на користування коридором

Тип документу: . № 219 від 02.11.2018 . Стан: Дата публікації: 02.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 02.11.2018                                  № 219

м. Долина

Про дозвіл на користування коридором

Розглянувши клопотання Гошовського Михайла Миколайовича про надання дозволу на тимчасове користування частиною нежитлового приміщення (коридор), що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, беручи до уваги договори купівлі-продажу від 29.10.2018 року № 2446 та №2447, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити Гошовському Михайлу Миколайовичу тимчасове користування частиною нежитлового приміщення (коридор, згідно з експлікацією технічного паспорта приміщення №1), розташованого на І поверсі (вхід з дворової частини) за адресою: _____в м. Долина для забезпечення доступу до нежитлового приміщення площею 22,7 кв.м., приватної власності Гошовського Михайла Миколайовича, _____ на час проведення ним реконструкції з облаштування входу у приміщенні приватної власності до 31.04.2019 року.
  2. Зобов’язати орендаря, комунальне підприємство «Долинська центральна районна аптека №18», надавати безперешкодний доступ в користуванні частиною нежитлового приміщення (коридор, згідно з експлікацією технічного паспорта приміщення №1), розташованого на І поверсі (вхід з дворової частини) за адресою: _____в м. Долина.
  3. Попередити Гошовського М.М. про те, що у разі завчасного проведення ним реконструкції з облаштування входу у нежитлове приміщення площею 22,7 кв.м., ______в м. Долина, дане рішення втрачає чинність, згідно з чинним законодавством.

Міський голова                                                  Володимир Гаразд