Про добудову приміщення

Тип документу: . № 391 від 26.12.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 26.12.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.12.2011.                                   № 391
м. Долина
 
Про добудову приміщення
 
Розглянувши заяву Воловик Тетяни Богданівни щодо дозволу на добудову приміщення офісу магазину «Аліса» на земельній ділянці по вул. Довбуша,4 в м. Долина, договір оренди земельної ділянки від 30 грудня 2008 року, договір –дарування від 22.09.2005р., витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити підприємцю Воловик Тетяні Богданівні будівництво добудови приміщення офісу магазину «Аліса» по вул. Довбуша,4 в м. Долина.
2. Зобов’язати підприємця Воловик Т.Б. отримати у відділі містобудування та архітектури вихідні дані, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво добудови приміщення офісу магазину «Аліса» по вул. Довбуша,4 в м. Долина.
Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
3. Попередити підприємця Воловик Т.Б. що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долина та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Долина укласти угоду з міською радою про сплату пайового внеску у тижневий термін.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним
законодавством.
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд