Про демонтаж тимчасової споруди

Тип документу: . № 257 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28.11.2018.                                   № 257

м. Долина

Розглянувши протокол засідання комісії з питань демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Долини від 02.11.2018року, матеріали надані відділом інспекції Долинської міської ради, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Долина, затвердженого рішенням міської ради від 05.12.2012року, Порядком розміщення тимчасових споруд, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011року № 244, ст.ст. 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

  1. Демонтувати тимчасову споруду – дерев’яний сарай, який розміщений за адресою: вул. Пушкіна, 2а на схемі розміщення тимчасових споруд під № 2 в м. Долина, власника якої не було встановлено.
  2. Комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради спільно з комісією по демонтажу, провести демонтаж тимчасової споруди, сарай який розміщений за адресою: м.Долина вул. Пушкіна, 2а.
  3. Загально-організаційному відділу опублікувати дане рішення на офіційному сайті Долинської міської ради та у тижневику «Добра справа».
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту опублікування у тижневику «Добра справа».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І.Жовніра.

 Заступник міського голови                                                           Ігор Жовнір