Про оренду приміщень

Тип документу: . № 231 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28.11.2018.                                 № 231

м. Долина

Про оренду приміщень

Розглянувши звернення управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації про надання в оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, де розміщений  Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Долинської районної ради Івано-Франківської області, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

  1. Передати управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації в оренду нежитлове приміщення площею 5963,0 кв.м та господарські споруди на вул. Степана Бандери, 2 для здійснення діяльності Долинського академічного гуманітарного ліцею №6 Долинської районної ради Івано-Франківської області, з 01.01.2019 року терміном до 31.12.2019 року.
  1. Орендарю, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна» Долинської міської ради.
  1. Встановити, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність.

Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір