Про звернення щодо проведення робіт з будівництва НВК в с. Гошів

Тип документу: . № 226-8/2021 від 31.03.2021. Стан: чинний Дата публікації: 02.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 31.03.2021  № 226-8/2021
м. Долина
Про звернення щодо проведення робіт
з будівництва НВК в с. Гошів

Виражаючи інтереси Долинської територіальної громади, та враховуючи звернення депутата Оглаб’яка Т.І., відповідно до Конституції України, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1.Схвалити звернення депутатів Долинської міської ради та направити голові Івано-Франківської ОДА Бойчуку Андрію Михайловичу, голові Івано-Франківської обласної ради Сичу Олександру Максимовичу, Народному депутату України Матусевичу Олександру Борисовичу, депутатам обласної ради Понайді Олегу Володимировичу, Мазуру Юрію Йосиповичу, Ленігевичу Богдану Васильовичу щодо проведення робіт з будівництва НВК в с. Гошів.

2.Дане звернення опублікувати у Віснику міської ради та на офіційному інтернет-сайті міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Долинської міської ради Віктора Гошилика.

Міський голова                                                                              Іван Дирів

Додаток до рішення міської ради
від 31.03.2021  № 226-8/2021

Голові Івано-Франківської ОДА

Бойчуку Андрію Михайловичу

Голові Івано-Франківської обласної ради

Сичу Олександру Максимовичу 

Народному депутату України

Матусевичу Олександру Борисовичу

Депутату Івано-Франківської обласної ради

Понайді Олегу Володимировичу

Депутату Івано-Франківської обласної ради

Мазуру Юрію Йосиповичу

Депутату Івано-Франківської обласної ради

Ленігевичу Богдану Васильовичу

 Звернення

Село Гошів розташоване неподалік від центру територіальної громади -міста Долини, і є духовним центром не тільки Долинської територіальної громади, а й цілого Прикарпаття. Населення складає 1885 осіб.

В 90-х роках минулого століття було розпочато масштабне будівництво будинку культури, яке вчасно з різних причин не було не лише незавершене, але й навіть не перекрито.

Так, як село Гошів немає свого дошкільного навчально – виховного закладу, а також і сусіднє село Гериня, яке налічує 1278 осіб не може забезпечити виховним і освітнім процесом своїх маленьких жителів громади.

В 2016 році Гошівська сільська рада прийняла рішення розпочати реконструкцію будинку культури з добудовою під навчально-виховний комплекс з розрахунковою потужністю на 205 місць, з них 80 місць складають групові осередки дитячого садочка та 125 місць – це 5 класів початкової школи I ступенів. В перспективі даний навчальний заклад може слугувати опорним для Гошівського та Геринського старостинського округів, так як в Геринському старостинському окрузі немає загально-освітньої школи, а в Гошівському старостинському окрузі наявна Гошівська ЗОШ I-III ст., незабезпечена всіма умовами для забезпечення освітнього процесу.

Заявлена кошторисна вартість згідно з експертним звітом станом на 25.04.2017 року складає 53 119,048 тис. грн, за вказаний період і до минулого року фінансування даного проекту було проведено приблизно на 7 млн. грн.

На даний час, для запобігання руйнації, необхідно перекрити зведені стіни приміщень. Просимо не повторювати історію, яка уже була з недобудовою Будинку культури в с. Гошів, яку вчасно не накрили, що через руйнацію стін призвело до демонтажу уже збудованого. Громада в селі Гошів налаштована радикально щодо вирішення цього питання.

Сподіваємося на Ваше розуміння та дієву підтримку у вирішенні даного питання.

Прийнято на восьмій позачерговій сесії
Долинської міської ради Івано-Франківської області
восьмого демократичного скликання
31 березня 2021 року