Про звернення міської ради щодо виборів на одномандатних виборчих округах № 50 та № 87  

Тип документу: . № 269-9/2021 від 21.04.2021. Стан: чинний Дата публікації: 22.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.04.2021        № 269-9/2021
м. Долина
Про звернення міської ради
щодо виборів на одномандатних
виборчих округах № 50 та № 87  

Виражаючи інтереси Долинської територіальної громади та враховуючи звернення депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Долинській міській раді, відповідно до Конституції України, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Схвалити звернення депутатів Долинської міської ради та направити його до Президента України Володимира Зеленського, Служби безпеки України та Центральної виборчої комісії України щодо виборів на одномандатних виборчих округах № 50 та № 87 (додається).

2.Текст звернення оприлюднити на вебсайті міської ради та в інших засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Долинської міської ради Віктора Гошилика.

Міський голова                                      Іван Дирів

Затверджено рішенням міської ради
від  21.04.2021. № 269-9/2021

Президенту України
Володимиру Зеленському
Службі безпеки України
Центральній виборчій комісії

 ЗВЕРНЕННЯ

В Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на одномандатних виборчих округах № 50 та № 87.

Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колаборанта.

Сьогодні у крісло законодавця може сісти проросійський діяч та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».

На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ.

Уся країна спостерігала, як понад тиждень влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів по бюлетенях та встановлення волевиявлення громадян.

Застосування адмінресурсу, як і підкуп виборців – це замах на демократію, на підвалини конституційного ладу України. Водночас – це загроза узурпації влади і повернення до часів Януковича. Якби попередники Зеленського так чинили на виборах, він особисто ніколи б не став президентом.

Водночас ми бачимо ескалацію на фронті, стягування військ противника до наших кордонів і усвідомлюємо, що Російська Федерація не зупиниться у своїх імперських амбіціях.

Сценарій агресора відомий: послабити державу зсередини, щоб посилити свій вплив та контроль за нашою країною.

Ми не можемо спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів. Ми не будемо бездіяльно спостерігати, як відбувається замах на демократію в Україні під час підготовки нападу на нашу країну.

Ми, депутати Долинської міської ради висловлюємо рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на одномандатних виборчих округах № 50 та № 87 та вимагаємо визнати вибори на цих виборчих округах недійсними.

Прийнято на дев’ятій сесії
Долинської міської ради Івано-Франківської області
восьмого демократичного скликання
21 квітня 2021 року