Про суспільно-політичну ситуацію

Тип документу: . № 1352-38/2013 від 11.12.2013 . Стан: чинний Дата публікації: 11.12.2013

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 11.12.2013. № 1352-38/2013
м. Долина
 
Про суспільно-політичну ситуацію
 

Враховуючи  останні події на Майдані Незалежності в Києві в ніч на 10 грудня 2013 року, категоричне засудження з боку світової спільноти силових дій української влади по відношенню до мирних мітингувальників, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Схвалити текст звернення міської ради до громадськості Долинського району (додається).

2. Звернутись до керівництва Долинської районної державної адміністрації, РВ УМВС, МРВ УСБУ, міжрайонної прокуратури з вимогою не чинити в жодній формі перешкоди вільному волевиявленню громадян Долинського району, які бажають прийняти участь в мирних акціях протесту.

3. Звернутись до органів ліцензування в сфері пасажирських перевезень, транспортної інспекції та ДАІ з вимогою не чинити перешкод перевізникам, що забезпечують підвіз до Києва громадян, які бажають прийняти участь в мирних акціях протесту.

4. Рішення опублікувати в «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

 
 
 
Міський голова                                                                     Володимир Гаразд
 

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні долиняни, мешканці Долинського району, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій, осередків громадянського суспільства краю!

Після останніх подій на київському Майдані в ніч з 10 на 11 грудня Долинська міська рада ще раз звертається до всіх Вас з закликом не залишатись осторонь подій які сьогодні відбуваються в нашій державі.

Під прикриттям ночі українська влада зробила цинічну спробу штурму мирного Майдану силами кількох тисяч бійців спецзагонів МВС і солдатів внутрішніх військ. Їм на противагу постали нечисленні виснажені фізично але сильні духом наші співвітчизники – захисники Майдану. І наш Майдан встояв! Зло не змогло перемогти добро і вже під ранок всі сили темряви щезли з вулиць Києва, нажахані силою і згуртованістю нашого народу.

Минулої ночі влада образила всіх нас, вчергове плюнувши народу в обличчя. Захисний рубіж з боку Європейської площі біля якого стояв намет Долинщини був знесений під натиском силовиків. Під чоботами беркутів лежали прапора України та нашого міста. І ми, долиняни, не можемо цього так просто пробачити!

Влада цієї ночі ще раз продемонструвала суспільству свою нелюдськість і фальшивість. Ще ввечері Віктор Янукович ніби то розповідає про свою готовність сідати за стіл переговорів, покарати винних у побитті мирних демонстрантів, випустити з-за грат незаконно ув’язнених. А вже вночі, очевидно не без його відома, силовиками вчиняється брутальна спроба розчистити Майдан від мирних мітингувальників.

Сьогодні ми всі кажемо СЛАВА всім тим хто своїми грудьми закрив Майдан і всю Україну від жорстокої розправи!

В Києві цієї ночі вистояв не просто Майдан! Вистояла вся українська нація! Показало свою силу все громадянське суспільство! Вистояло і дало зрозуміти, що всі злочинні наміри зламати народ будуть приречені на провал!

Неначе за бойовою тривогою сьогодні вночі піднялись зі своїх ліжок тисячі киян, які попри блокування роботи громадського транспорту зуміли дістатись на майдан і допомогли відтіснити навалу силовиків, змусивши їх відступати. З усіх міст, сіл і селищ України в ці хвилини на Київ вирушають сотні автобусів щоб долучитись до мітингувальників в Києві.

Ці дні будуть вирішальними в подальшому розвитку подій, і саме зараз, як ніколи раніше надзвичайно важливо вирушати з усіх куточків України до Києва і по краплі вливатись в багатотисячний океан людей, який сьогодні стоїть там за вільну і незалежну державу, за мир і спокій в нашому домі, за краще майбутнє наших дітей, проти беззаконня і узаконеного бандитизму!

Звертаємось із закликом до усіх Вас, дорогі долиняни, помножити наші зусилля і організованими лавами вирушати до Києва! Тільки разом ми переможемо і матеріалізуємо свої мрії про ту країну, яку не соромно буде залишити в спадок нашим нащадкам!

Слава Україні! Героям слава!

 

Прийнято на позачерговій тридцять восьмій сесії

Долинської міської ради

11 грудня 2013 р.