Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Долина по вул. Хмельницького, 27

Тип документу: . № 231-6/2021 від 13.04.2021 . Стан: чинний Дата публікації: 14.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.04.2021                    № 231-6/2021
м. Долина
Про розроблення технічної документації
із землеустрою щодо інвентаризації земель
в м. Долина по вул. Хмельницького, 27

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Доміон ЛТД», що знаходиться на майдані Січових Стрільців,1, м. Долина Івано-Франківської обл., про включення в перелік земельних ділянок право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах земельну ділянку орієнтовною площею 0,1100 га по вул. Хмельницького,27 в м. Долина, для облаштування благоустрою та озеленення території, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1.Для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку, надати дозвіл Долинській міській раді на розроблення технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 0,1100 га по вул. Хмельницького,27 в м. Долина, для облаштування благоустрою та озеленення території, право оренди якої підлягатиме продажу на земельних торгах.

2.Відділу земельних ресурсів міської ради забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова                                                                             Іван Дирів