Про розгляд заяви гр. Барабаш О.Б.

Тип документу: . № 410-13/2011 від 03.11.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 03.11.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 03.11.2011. № 410-13/2011
м. Долина
 
Про розгляд заяви
гр. Барабаш О.Б.
 
Розглянувши заяву громадянки Барабаш Олесі Богданівни, яка проживає_________________, про надання дозволу на реконструкцію квартири № 32 з розширенням за рахунок прибудови балкону та виділення земельної ділянки площею 0,0017 га в м. Долина по вул. Хмельницького, 19/32, заключення відділу містобудування та архітектури, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. № 427 „Про затвердження  Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду землі”, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, ст.144 Конституції України, міська рада
 

В И Р І Ш И Л А:

          1. Дати дозвіл громадянці Барабаш Олесі Богданівні на реконструкцію квартири № 32 з розширенням за рахунок прибудови по вул. Хмельницького, 19/32,  у м. Долина.
 
2. Передати громадянці Барабаш Олесі Богданівні земельну ділянку площею 0,0017 га для реконструкції квартири № 32 з розширенням за рахунок прибудови балкону по вул. Хмельницького, 19/32, у м. Долина в оренду терміном на 1 (один) рік.
 
3. Зобов’язати громадянку Барабаш О.Б.:
3.1. Забезпечити через ліцензовану землевпорядну організацію виготовлення документації, що необхідна для укладення договору оренди земельної ділянки, а в відділі містобудування та архітектури міської ради взяти вихідні дані на виготовлення проектно-кошторисної документації.
3.2. В місячний термін укласти з Долинською міською радою договір оренди земельної ділянки.
3.3. Виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири № 32 з розширенням за рахунок прибудови по вул. Хмельницького, 19/32, у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у відповідних службах і одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3.4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» в місячний термін укласти угоду з Долинською міською радою про сплату пайового внеску.
 
4. Попередити громадянку Барабаш О.Б.:
4.1. Проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції держархбудконтролю, або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.2. В разі невиконання п. 3 у вказані терміни буде розглянуто питання про скасування даного рішення.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин і з питань містобудування та архітектури.
 
 
 
Міський голова                                                                    Володимир Гаразд