Про намір передачі майна в оренду по проспекту Незалежності, 6 (кабінет №81)

Тип документу: . № 1031-21/2020 від 12.11.2020. Стан: чинний Дата публікації: 13.11.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 12.11.2020 №1031-21/2020
м. Долина
Про намір передачі майна в оренду
по проспекту Незалежності, 6 (кабінет №81)

Розглянувши звернення Долинського районного суспільно-культурного товариства «Лемківщина» та керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням міської ради від 11.12.2014. № 1814-55/2014 «Про Методику розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу за користування комунальним майном територіальної громади м. Долина» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Включити об’єкт – частину нежитлового приміщення (кабінет №81, згідно експлікації технічного паспорта), площею – 34,6 кв. м, по проспекту Незалежності, 6   до  Переліку другого типу, з наміром передати його  в оренду. Цільове призначення – громадські організації (об’єднання) у сфері культури і мистецтв (виконання статутних завдань  з метою відродження, збереження і розвитку самобутньої культури етнографічного краю лемків тощо).

2.Затвердити умови оренди, які включають розмір орендної плати – річна орендна плата у розмірі однієї гривні, та строк оренди – 4 роки 11 місяців.

3.Доручити управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради укласти договір оренди майна з потенційним орендарем після оприлюднення через електронну торгову систему інформаційного повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону та права подання іншими потенційними орендарями заяви і оригіналів доданих документів на оренду даного об’єкта протягом 20 робочих днів з дати оприлюднення інформаційного повідомлення та відповідно до Порядку передачі майна в оренду. Якщо заяву  подано одним орендарем, на підставі якої об’єкт було включено до Переліку другого типу і оприлюднено інформаційне повідомлення, договір оренди укладається з таким потенційним орендарем. У разі надходження кількох заяв на оренду одного і того ж об’єкта, договір оренди укладається з організацією/установою за результатами оцінки за критеріями та у спосіб, визначений пунктом 119 Порядку передачі майна в оренду. 

Міський голова                                         Володимир Гаразд