Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки

Тип документу: . № 1367-39/2013 від 24.12.2013 . Стан: чинний Дата публікації: 24.12.2013

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 24.12.2013. № 1367-39/2013
м. Долина
 
Про надання дозволу на розроблення
проекту відведення земельної ділянки
 

З метою створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок, прозорості продажу земельних ділянок та/або прав на них на земельних торгах, забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету платежів, розглянувши детальний план території, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 128 та главою 21 Земельного кодексу України, Конституцією України, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити детальний план території по вул. Обліски, 36 Б в м. Долина для реконструкції станції технічного обслуговування з розширенням за рахунок добудови посту миття автомобілів з оборотною системою водопостачання, розроблене комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро «Арка».

2. Надати дозвіл Долинській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0376 га для реконструкції станції технічного обслуговування з розширенням за рахунок добудови посту миття автомобілів з оборотною системою водопостачання по вул. Обліски, 36 Б в м. Долина з метою продажу права її оренди на земельних торгах.

3. Відділу земельних ресурсів міської ради забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд