Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Хмельницького, 31а

Тип документу: . № 1650-50/2019 від 18.04.2019. Стан: чинний Дата публікації: 23.04.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.04.2019. № 1650-50/2019

м. Долина

Про надання дозволу на проведення експертної

грошової оцінки земельної ділянки по вул. Хмельницького, 31а

Розглянувши заяву підприємця Хмеляка Михайла Степановича, який проживає______, про надання дозволу на викуп земельної ділянки, з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, залучення додаткових коштів в міський бюджет для успішної реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку міста та врегулювання механізму вирішення питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Конституцією України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Долинській міській раді на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0650 га (кадастровий номер 2622010100:01:022:0106) в м. Долина по вул. Хмельницького, 31а, для обслуговування магазину, що знаходиться в оренді підприємця Хмеляка Михайла Степановича.
  1. Дати згоду підприємцю Хмеляку Михайлу Степановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0650 га в м. Долина по вул. Хмельницького, 31а для обслуговування магазину.
  1. Доручити міському голові укласти договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на затвердження у встановленому законом порядку.
  1. Зобов’язати підприємця Хмеляка Михайла Степановича в 30 (тридцяти) денний термін укласти з Долинською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки.
  1. Попередити підприємця Хмеляка Михайла Степановича, що в разі невиконання п. 5 буде розглянуто питання про втрату чинності даного рішення.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд