Про розгляд клопотання Долинського ВП Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області

Тип документу: . № 1384-41/2018 від 27.09.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 27.09.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Від 27.09.2018. № 1384-41/2018

м. Долина

Про розгляд клопотання

Долинського ВП Калуського ВП ГУНП

в Івано-Франківській області

Розглянувши клопотання Долинського ВП Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області, що знаходиться в м. Долина вул. Яворницького, 8, про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для влаштування арешт – майданчика по зберіганню транспортних засобів в м. Долина вул. Хмельницького, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Дати дозвіл Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для влаштування арешт – майданчика по зберіганню транспортних засобів в м. Долина, вул. Лесі Українки, за рахунок земель міської ради, в постійне користування.
  1. Зобов’язати Головне управління національної поліції в Івано-Франківській області замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова                                                                     Володимир Гаразд