День міста – 2020


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото  Н. Гасуляк, Р. Шимковича, Г. Максимів

ГОРДИМОСЯ! ПИШАЄМОСЬ! НИЗЬКО ВКЛОНЯЄМОСЬ!

«Долина – саме і є одним із сотні таких міст, котре кувало, розвивало, возвеличувало державотворчий рух, захищало волю, долю, соборність, незалежність Української Держави, розвивало її економічний потенціал своїми природними багатствами і духовними надбаннями та сумлінно продовжує це робити в сьогоденні.

Але найбільшим скарбом міста були і залишаються його жителі – від малюка, що в колисці – до найповажнішого віком старійшини.

Я дякую всім і кожному, хто своєю працею розбудовує Державу і столицю нашого серця, єдності й патріотичного духу.

У цю серпневу пору найвищих національних свят уже багато років ми традиційно відзначаємо і Дні нашого коханого міста Долини.

То ж нині ми щиро радіємо новим звершенням та перемогам, дякуємо усім, хто своєю працею та здобутками, своїми ідеями, помислами та молитвами примножує славу та добро нашого міста, робить наше життя ще комфортнішим, безпечнішим та змістовнішим.

Низько вклоняємось тим, хто щоденно дбає про наше здоров’я та рятує наші життя і душі.

Пишаємось і цінуємо тих, хто виховує наше підростаюче покоління, дбаючи про силу, розум, кмітливість і патріотизм наших дітей.

Гордимося тими, хто далеко за межами нашої громади, а той Держави, примножує їх міць і славу», –  акцентував у своєму вітальному зверненні  міський голова Володимир Гаразд.

Урочисті зібрання, присвячені Дню Державного Прапора України, Дню Незалежності і Дню міста відбулись 23 серпня на площі перед Будинком культури.

Як і годиться,  розпочався захід з виконання Державного гімну України та спільної  Молитви, до якої всіх закликав декан Долинський УГКЦ о. Зореслав Котович.

В першій частині урочистостей  були відзначені  грошовими сертифікатами обдаровані учні шкіл міста і  сіл Долинської ОТГ.

В другій частині грамотами і відзнаками  були нагороджені представники  різних професій і видів діяльності та творчості.

Відзнака “Почесний громадянин Долини” цього року присвоєна Героєві Крут Миколі Корпану з Тяпче. Її вручили  родичам Миколи Стефановича. Посмертно  нагороджений відзнакою “За заслуги перед містом Долина”  директор художньої школи  Олег Лаврів (відзнаку отримав син Тарас), а також воїни АТО Тарас Кітраль і  Руслан Іванов.

Урочисту атмосферу створював  Долинський  муніципальний духовий оркестр. Відтак, відбувся  концерт місцевих виконавців та ряд заходів для дітей.

Нагородження відзнаками

 

 

 

 

 

 

 

Відзнака "За заслуги перед містом Долина" учаснику АТО Тарасу Кітралю