Увага! Повідомлення RASFF: виявлено невідповідності в рафінованій пальмовій олії

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):

– від 04.03.2021 р. № 2021.0019-fup 20 стосовно виявлення 3-монохлор-12-пропандіол (3-MCPD) у рафінованій пальмовій олії, що експортувався з Федеративної Республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіка Польща (постачальник: Elstar Fats Sp. z o.o., Stare Pole), звідки надіслано до України (отримувач: ТОВ «Терра Фуд», вул. Зеленогірська, 8, м. Київ, 03037).

Долинський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг даної продукції про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Долинський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Шановні споживачі! З метою протидії обігу небезпечних, непридатних до споживання, неправильно маркованих харчових продуктів, у разі виявлення їх в обігу, повідомляйте Долинський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (03477)25188 або звертайтесь за адресом: м.Долина, вул. Полуванки, 34.

З повагою, Долинський районний відділ
Головного управління Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області