Торгівля людьми – це форма сучасного рабства

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Контроль та експлуатація людей – ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та сучасному рабству в рамках Представництва МОМ в Україні функціонує Програма протидії торгівлі людьми, на сайті якої (stoptrafficking.org ) можна дізнатись більше про правила безпечної міграції, яких потрібно дотримуватись, вирушаючи за кордон.

З метою посилення заходів безпеки щодо недопущення  потрапляння у ситуацію торгівлі людьми осіб, які знаходяться в складних життєвих обставинах і які повернулись з-за  кордону, та втягнення дітей у ситуацію торгівлі людьми, в управлінні  соціального захисту Долинської РДА працює контактний телефон +80990178537.

Одночасно повідомляємо, що постраждалі особи  можуть зайти на онлайн сторінку  «#працюй безпечно» в мережі Фейсбук та Інстаграм, на сайті:   https://instagram.com/ work_safe_ua?igshid=11h7dk9v6gw2u тa https:// www.facebook.com/ work_safe_ua/.

«Працюй безпечно» – проєкт, спрямований на протидію торгівлі  людьми.

Для тих, хто шукає нову роботу в Україні чи за кордоном, проєкт дає відповіді на важливі питання.

1.Як підготуватися до працевлаштування в іншій країні?

2.Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди?

3. Що робити, коли ви, ваші родичі або знайомі опинилися перед небезпекою потрапляння в трудове рабство чи постраждали від торгівлі людьми?