Рятувальники стривожені  кількістю пожеж 

Факторів, які впливають на виникнення пожеж, є дуже багато. Насамперед, це надмірне вживання алкогольних напоїв. Саме любов до оковитої найчастіше стає каталізатором вогняних трагедій, коли й без того не обласкані достатком родини вмить залишаються ще й без даху над головою, а подекуди прощаються із власним життям.

Як свідчить статистика найбільша кількість пожеж виникає в житловому секторі. Основними причинами пожеж також є порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електропобутових приладів й електромережі та дитячі пустощі з вогнем.

В зв’язку з цим, Долинський РВ У ДСНС України у Івано-Франківській області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

  • Привчайте до цього дітей!
  • Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!
  • Постійно стежте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте!
  • Стежте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади!

Запам’ятайте! Пожежа – це велика трагедія. Слід постійно здійснювати заходи з її запобігання та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум’ю.

Тарас Мельник,
начальник Долинського РВ У ДСНС