ПРОТОКОЛ № 2 ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 17 березня 2020 року

Головував: міський голова Володимир Гаразд
Присутні: члени комісії (за списком)

1.Про додаткові заходи щодо попередження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 (В. Гаразд, М. Петрушка, О. Ільчишин, В. Цап ).

Заслухавши доповіді та враховуючи результати її обговорення, керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19″” з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, комісія вирішила:

1.Установити на території Долинської ОТГ до 3 квітня 2020 року карантин.  

2.Призупинити на час карантину діяльність наступних об’єктів з 17.03.2020:

2.1 Закладів громадського харчування (за винятком онлайн доставки продуктів харчування і при умові дотримання окремого протоколу (додаток 1).

2.2 Торгово-розважальних центрів, дозволивши лише діяльність продуктових магазинів, супермаркетів, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та спеціалізованих магазинів дитячого харчування, які розташовані у даних центрах. Працівникам цих закладів керуватись окремим протоколом (додаток 1).

2.3 Закладів побутового обслуговування та сфери послуг (за винятком онлайн послуг).

2.4 Закладів, які надають косметологічні, перукарські, масажні та  спа-послуги.

2.5 Речових ринків, магазинів та торгових центрів промислових товарів.

2.6 Продуктових ринків, які не відповідають санітарним нормам.

3.Заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності. Забезпечити надання невідкладної медичної допомоги.

4.Забезпечити діяльність у режимі онлайн громадської приймальні міської ради, центрів обслуговування на території ОТГ (прийом документів забезпечити виключно дистанційно-поштою або через електронні сервіси). Видача раніше поданих документів повинна здійснюватися в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонними записом. Обслуговування відвідувачів здійснювати виключно за наявності засобів індивідуального захисту працівників.

5.Дозволити господарську діяльність (через здійснення онлайн замовлень чи телефоном з наступною доставкою товару замовнику) таким об’єктам:

5.1 Торговим закладам господарських товарів.

5.2 Торговим закладам будівельних матеріалів.

6.Дозволити діяльність за окремим протоколом (додаток 1):

6.1 Продуктовим магазинам.

6.2 Супермаркетам.

6.3 Аптекам.

6.4 Зоомагазинам.

6.5 Магазинам побутової хімії.

6.6 Спеціалізованим магазинам дитячого харчування.

6.7 Страховим та банківським установам.

6.8 Поштовим установам.

6.9 Авто (газо) заправним станціям.

6.10 Станціям технічного обслуговування транспортних засобів.

6.11 Автостанціям.

6.12 Магазинам мобільного зв’язку

6.13 Торговим закладам сфери ритуальних послуг.

6.14 Ветеринарним лікарням та амбулаторіям.

7.Перевізникам пасажирів на міських маршрутах загального користування:

– перейти на режим роботи вихідного дня (РЕМ-ДЕД-ГПЗ);

– забезпечити обробку транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів згідно з рекомендаціями щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 при наданні транспортних послуг.

8.Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності на території Долинської ОТГ вжити заходів щодо обмеження роботи працівників, за можливості перейти на дистанційну форму роботи, внести зміни до графіку та режиму роботи.

9.Звернутись до керівництва церков та релігійних організацій з проханням про організацію проведення богослужінь в режимі онлайн, а також проводити роз’яснювальну роботу про важливість дотримання усіх заходів безпеки в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.

10.Уповноважити сектор оперативного реагування та контролю за паркуванням управління благоустрою та інфраструктури міської ради (Ю. Фреєк):

– скеровувати у правоохоронні органи матеріали по кожному виявленому факту порушень рішень комісії з питань ТЕБ та НС міської ради та оперативного штабу в умовах загрози епідемії коронавірусу на території ОТГ;
– спільно з Долинським відділенням поліції ( В. Данько) вжити заходів щодо негайного припинення стихійної торгівлі на території ОТГ.

11.Рекомендувати міському голові Володимиру Гаразду невідкладно (у 3-денний термін) скликати позачергову сесію Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади, з метою прийняття рішень щодо невідкладних питань забезпечення готовності місцевих установ охорони здоров’я до належного реагування на можливий спалах гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом Covid-19 на території населених пунктів Долинської міської об’єднаної територіальної громади. З цією метою доручити відповідальним виконавцям розробити та подати на розгляд позачергової сесії міської ради наступні проекти рішень:

заступнику міського голови В. Смолію – Програму громадського здоров’я Долинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік;

начальнику управління інфраструктури та благоустрою В. Юсипу спільно з  начальником КП «Комунгосп» В. Бойківим – внесення змін до Програми благоустрою Долинської ОТГ на 2020 рік, в частині передбачення коштів на додаткові стимулюючі виплати для окремих категорій працівників КП «Комунгосп», зайнятих в сфері санітарного очищення населених пунктів ОТГ;

начальнику бюджетного відділу міської ради С. Демченко – внесення змін до міського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік – оптимізацію видаткової частини міського бюджету, шляхом зменшення обсягів бюджетних призначень на оплату праці працівникам апарату та відокремлених підрозділів міської ради, комунальних підприємств та закладів (крім КП «Комунгосп»), закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, культури та інших установ, засновником яких є Долинська міська рада, зокрема в частині зменшення на 10% преміальних (стимулюючих та інших не визначених законодавством в якості обов’язкових) виплат з подальшим направленням вивільнених коштів на збалансування міського бюджету, а також на заходи Програми громадського здоров’я Долинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та Програми благоустрою Долинської ОТГ на 2020 рік (в частині фінансування додаткових стимулюючих виплат для окремих категорій працівників КП «Комунгосп» зайнятих в сфері санітарного очищення населених пунктів ОТГ).

12.Заступнику міського голови (Р. Гаврилків) надати пропозиції щодо оплати праці працівників житлово-комунального господарства, які задіяні у проведенні заходів санітарного прибирання та дезінфекції території ОТГ.

13.Створити та затвердити склад оперативного штабу в умовах загрози епідемії коронавірусу на території ОТГ (додаток 2).

14.Контроль за виконанням рішення комісії покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків, в.о. старост в старостинських округах та провідного спеціаліста управління технічного та інформаційного забезпечення в Солуківському старостинському окрузі.

Голова комісії                                                                 Володимир Гаразд

Секретар комісії                                                             Любомир Кіщук